ସବୁ ସମୟ ଖବର ସାଥିରେ

ଏହି ଦୁଇଟି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଗୋଡ଼ରେ କଳା ସୁତା ବାନ୍ଧୁଛନ୍ତି କି ? ଭୁଲରେ ବି ବାନ୍ଧନ୍ତୁ ନାହିଁ ନହେଲେ ହେବ ଅଚାନକ ଅକାଳ ମୃତ୍ୟୁ

0 8

ଆପଣ ମାନେ ସାଧାରଣତଃ ଜାଣି ଥିବେ ଯେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖିବା ପାଇଁ ହୋଇ ଥିବା ପିଲା ବା ବ୍ୟକ୍ତି ବହୁତ ସମୟରେ ଖରାପ ନଜର ଶିକାର ହୋଇ ଶରୀର ଖରାପ ହେବାର ଶୁଣି ଥିବେ ଏବଂ ଦେଖି ଥିବେ | ତେଣୁ ଏହି ଖରାପ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ବଂଚିତ ହେବା ପାଇଁ ବହୁତ ଲୋକ କଳା ସୂତା ର ବ୍ୟବହାର କରି ଥାନ୍ତି | କେତେକ ଲୋକ ମଧ୍ୟ ନାଲି ସୁତାର ବ୍ୟବହାର କରି ଥାନ୍ତି |

ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ବିଷୟରେ ଜଣାଇ ବାକୁ ଯାଉଛୁ କି କୋଉଁ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ମାନେ କୋଉଁ ସୂତା ବ୍ୟବହାର କରିବା ଦ୍ୱାରା ଏମାନଙ୍କ ଉପରେ ଖରାପ ନଜର ଜମା ବି ପଡିବ ନାହିଁ | ଏବଂ ଏହା ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ ଆପଣ ଜାଣିବାକୁ ପାଇବେ କି ଶରୀରର କୋଉଁ ସ୍ଥାନରେ ଏହି ସୂତାକୁ ଆପଣ ବାନ୍ଧିବେ | ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେ ସମ୍ପର୍କରେ |
ଆପଣ ମାନେ ଶୁଣି ଥିବେ ଯେ କୌଣସି ଶୁଭ କାର୍ଯ୍ୟରେ କଳା ରଙ୍ଗର ବ୍ୟବହାର କରା ଯାଇ ନ ଥାଏ | କିନ୍ତୁ ଯଦି ନଜର କଥା ଆସେ ତାହେଲେ ଖରାପ ଦୃଷ୍ଟିକୁ ଭାଙ୍ଗିବା ପାଇଁ କଳା ଜିନିଷର ବ୍ୟବହାର କରା ଯାଇଥାଏ | ଯେମିତି ଛୋଟ ପିଲା ମାନଙ୍କୁ କଳା ଟୀକା ପିନ୍ଧା ଯାଏ | ଏହା ସହ କଳା ସୂତା ଓ କଳା ଜାଇ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଖରାପ ନଜର ପଡି ନ ଥାଏ ବୋଲି କୁହାଯାଏ | ଏହା ସହ ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଜନିତ କୌଣସି ସମସ୍ୟା ରହିଅଛି ତାହେଲେ ଆପଣ ଏହି ଉପାୟ ଦ୍ୱାରା ଏହି ସମସ୍ୟାକୁ ମଧ୍ୟ ଦୂର କରି ପାରିବେ |
ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟା ଦୂର କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତାହେଲେ ଭୈରବ ଦେବତାଙ୍କ ମନ୍ଦିରକୁ ଯାଇ ଏକ କଳା ସୂତାକୁ ପୂଜା କରି ଘରକୁ ଆଣିବେ | ଏହା ପରେ ଏଥିରେ ସୋରିଷ ତେଲ ଲଗାଇ ନିଜ ଡାହାଣ ହାତରେ ବାନ୍ଧି ଦେବେ | ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଖରାପ ଦଷ୍ଟି ପଡୁଅଛି ତାହେଲେ ମଙ୍ଗଳବାର ବା ଶନିବାରରେ ହନୁମାନଙ୍କ ମନ୍ଦିରକୁ ଯାଇ ଏକ କଳା ସୂତା ପୂଜା କରି ସେଥିରେ ହନୁମାନଙ୍କ ସିନ୍ଦୂର ଲଗାଇ ନିଜ ଡାହାଣ ହାତ ବା ବେକରେ ପିନ୍ଧି ପାରିବେ |

ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟରେ କ୍ଷତି ହେଉଛି ତାହେଲେ ଶନିବାର ଦିନ ହନୁମାନ ମନ୍ଦିରକୁ ଯାଇ ଏକ କଳା ସୂତାରେ ନଟି ଗଣ୍ଠି ପକାଇ ଏହାକୁ ନେଇ ନିଜ ଘରର ସିନ୍ଧୁକ ବା ଦୋକାନରେ ରଖି ଦେବେ |
ଏହା ଛଡ଼ା ମେଷ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ କଳା ସୂତା ବାନ୍ଧିବା ଠିକ ନୁହେଁ | କାରଣ ଏହି ରାଶିର ସ୍ୱାମୀ ହନୁମାନ ଅଟନ୍ତି ତେଣୁ ଏମାନଙ୍କୁ ନାରଙ୍ଗୀ ବା ନାଲି ରଙ୍ଗ ବାନ୍ଧିବା ଉଚିତ | ତେଣୁ ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ନିଜ ହାତରେ ନାଲି ସୂତା ବାନ୍ଧିବା ଦରକାର | ଏହା ସହ ବିଛା ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ବା ମହିଳା ମାନଙ୍କୁ କଳା ସୂତା ପିନ୍ଧିବା ଉଚିତ ନୁହେଁ |

ମେଷ, ସିଂହ, କନ୍ୟା, କର୍କଟ, ମିଥୁନ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ମାନଙ୍କୁ ନାଲି ସୂତା ପିନ୍ଧିବା ଉଚିତ କାରଣ ଏହା ଦ୍ୱାରା ହନୁମାନଙ୍କର ଆଶୀର୍ବାଦ ଲାଭ ହୋଇ ଥାଏ |ଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ମତାମତ ବକ୍ସରେ ଆମକୁ ମତାମତ ଦେଇପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିବୁ ଧନ୍ୟବାଦ ।