ସବୁ ସମୟ ଖବର ସାଥିରେ

ଯାତ୍ରା Supper Star ହିରୋଇନ Manu ,କହିଲେ ମୋ ସ୍ଵାମୀ ଡ୍ୟାନ୍ସର, କିନ୍ତୁ ପଇସା ଯାହା ପାଖରେ ମୁଁ ତା’ ପାଖରେ…’ ଆଉ ରାତିରେ ରାତିରେ ମୁଁ …ଦେଖନ୍ତୁ video

0 76

ମନୋରଞ୍ଜନ ଦୁନିଆରେ ଲୋକ ମାନେ ନିଜର କଳା ଦ୍ୱାରା ପ୍ରସିଦ୍ଧି ଲାଭ କରିଥାନ୍ତି | ତାହା ଟେଲିଭିଜନ ବା ସିନେ ଜଗତ ବା ଯାତ୍ରା ଜଗତ ମଧ୍ୟ ହୋଇ ପାରେ | ଭଗବାନ ପ୍ରତ୍ୟେକ ମଣିଷଙ୍କୁ କିଛି ନା କିଛି କଳା ଦେଇଥାନ୍ତି ଯାହାଦ୍ୱାରା ସେ ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଖରେ ପରିଚିତ ହୋଇ ପାରି ଥାଏ |କିନ୍ତୁ ସେହି କଳାର କିଏ ସଠିକ ବ୍ୟବହାର କରୁଛି ତା କିଏ ବାଟବଣା ହୋଇ ଯାଉଛି | ଏବଂ ଏହି ସବୁ ଗୁଣ ଦ୍ୱାରା ଯଦି କେହି କିଛି ଭଲ କାମ କରିଥାନ୍ତି ତାହେଲେ ଲୋକ ତାଙ୍କର ପ୍ରଶଂସା କରନ୍ତି ଓ ସେ ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଖରେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ହୋଇ ଯାନ୍ତି|

ସାଧାରଣତଃ ଯାତ୍ରା ଦେଖିବା ପାଇଁ ସମସ୍ତେ ଭଲ ପାଇଥାନ୍ତି | ଯାତ୍ରାର କଳାକାର ମାନେ ନିଜର ନିଖୁଣ ଓ ସୁନ୍ଦର ଅଭିନୟ ଦ୍ୱାରା ଦର୍ଶକ ମାନଙ୍କର ମନ ମହିଥାନ୍ତି | କେତେବେଳେ କମେଡିଆନର କମେଡି ଦେଖି ହସରେ ଫାଟି ପଡୁଥିବେ ତ କେତେବେଳେ ଭିଲିଆନର କାର୍ଯ୍ୟ କଳାପ ଦେଖି ବିରକ୍ତ ହେଇ ଯାଉଥିବେ | ଏହା ହିଁ ଜଣେ କଳାକାର ନିଜର କଳା ମାଧ୍ୟମରେ କିଛି ସ୍ୱଳ୍ପ ସମୟରେ ନିଜର କଳାର ବାର୍ତା ଦେଇଥାଏ | ଆଜି ଆମେ ଏମିତି ଏକ କଳାକାରଙ୍କ ବିଷୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯିଏକି ଯାତ୍ରାରେ ଭିଲିଆନ ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରନ୍ତି | ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ |

ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନୁ ଯାତ୍ରା ଜଗତର ଜଣେ ଜଣା ଶୁଣା କଳାକାର | ସେ ଏବେ ଇନ୍ଦ୍ରଭୁବନରେ ତିନୋଟି ଯାତ୍ରା କରୁଛନ୍ତି | ଗୋଟିଏରେ ଭିଲିଆନର ଚରିତ୍ର କରି ଥିବା ବେଳେ ଅନ୍ୟ ଦୁଇଟିରେ କମେଡିଆନ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି | ସେ ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ଯାତ୍ରା ଇସ୍ତର୍ଣ ବ୍ଲୁରୁ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ଓ ତାପରେ ଡାନ୍ସ କରୁଥିଲେ | ତାପରେ ସେ ବିଶ୍ୱ ଦରବାରରେ ଓ ଗୌରୀ ପାର୍ଟିରେ ମଧ୍ୟ କାମ କରିଛନ୍ତି | ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ଚରିତ୍ର ଗୌରୀ ପାର୍ଟିରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା |
ସେ ଜଣେ ହିରୋଇନଙ୍କ ଅନୁପସ୍ଥିତିରେ କାମ କରିଥିଲେ ଓ ସେବେଠୁ ସେ ଏହି ଯାତ୍ରାରେ କାମ କରୁଛନ୍ତି | ସେ ଏହି ଯାତ୍ରା ଲାଇନକୁ ଦୁଇ ହଜାର ପନ୍ଦର ମସିହାରେ ଆସିଥିଲେ | ଗତ ୬ ବର୍ଷ ହେଲା ସେ ଯାତ୍ରାରେ କାମ କରି ଆସୁଛନ୍ତି | ଏହି ଏହି ଯାତ୍ରାରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ମଧ୍ୟ ଡ୍ୟାନ୍ସର ଭାବେ ଏହି ଯାତ୍ରାରେ କାର୍ଯ୍ୟରତ ଅଛନ୍ତି |
ସେ ଛ ବର୍ଷ ହେଲାଣି ତାଙ୍କର ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ଭଲ ପାଇ ବିବାହ କରିଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କର ଦୁଇ ବର୍ଷର ପୁଅଟିଏ ଅଛି |ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଓ ତାଙ୍କର ଭିତରେ ଭଲ ବୁଝା ମଣା ହେତୁ ତାଙ୍କର ସ୍ୱାମୀ ସପୋର୍ଟ କରନ୍ତି ବୋଲି କହିଛନ୍ତି | ଯାତ୍ରା କରିବା ପାଇଁ ସେ ଘର ଛାଡି ପଳାଇ ଆସିଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ଘର ଲୋକ ମାନେ ରାଜି ନ ଥିଲେ |ସେ ଏବେ କଳିଯୁଗ କଳଙ୍କ ନାଟକରେ ଭିଲିଆନ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି | ସେ ସମସ୍ତ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଅନୁରୋଧ କରିଥିବା ବେଳେ ନାଟକଟି ଜଣେ ନୂଆ ଲେଖକ ଲେଖିଥିବାର କହିଛନ୍ତି | ଦର୍ଶକ ମାନଙ୍କୁ ନାଟକଟି ଦେଖି ମତାମତ ଦେବାକୁ ସେ ଗଣ ମାଧ୍ୟମ ଆଗରେ କହିଛନ୍ତି |

ଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ମତାମତ ବକ୍ସରେ ଆମକୁ ମତାମତ ଦେଇପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିବୁ ଧନ୍ୟବାଦ ।