ସବୁ ସମୟ ଖବର ସାଥିରେ

Boyfriend ସହ କଥା ହୋଇ ନିଜ ଭିଡ଼ିଓ ନିଜେ ଭାଇରାଲ କଲେ ଯୁବତୀ ଙ୍କ ଭିଡିଓ କଲ Video Call , ଭିଡ଼ିଓଟି ଏବେ ନିଆଁ ଭଳି ଭାଇରାଲ ହେଉଛି…. ଦେଖନ୍ତୁ Video

0 12

ଏବେକାର ସମୟରେ କାହା ହାତରେ ବା ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ ନାହିଁ ନା କିଏ ନା ତାହାର ବ୍ୟବହାର ଜାଣି ନାହିଁ ତେବେ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ ଲୋକଙ୍କ କାମକୁ ଖୁବ ସହଜ କରିଥାଏ ।ଆଉ ତାହାର ବ୍ୟବହାର କରି ଆମେ ଅଧିକାଂଶ ଜିନିଷ ଆମ ହାତ ମୁଠାରେ କରି ପାରିବୁ ,କୋଉ ଦୂର ସମ୍ପର୍କୀୟ ଙ୍କୁ ଦେଖି ପାରିବୁ ଆହୁରି ଅନେକ କାର୍ଯ୍ୟ କୃପାରୁ କାହା ଦିନେ ଆମକୁ ଅସମ୍ଭବ ଲାଗୁଥିଲା ।

ତେବେ ବହୁତ ସମୟରେ ଆମେ ଯେତେବେଳେ ସେହି ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ ରେ ନିଜର ଅଧିକା ସ୍ମାର୍ଟନେସ ପ୍ରୟୋଗ କରିଥାଉ ସେତେବେଳେ ତାହାର ଫଳ ବି ଆମକୁ ଭୋଗିବାକୁ ପଡିଥାଏ ।ଆମକୁ ଯୋଉ ଜିନିଷ ସୁବିଧା ପାଇଁ ବ୍ୟବହାର କରିବା ଉଚିତ ତାର ଖରାପ ବ୍ୟବହାର ବା ଅତ୍ୟଧିକ ଲାଭ ଉଠେଇ ଥାଉ ଯେପରି ଏହି କିଛି ମହିଳାଙ୍କୁ ଦେଖୁ ନାହାଁନ୍ତି ନିଜ ପ୍ରେମିକ ମାନଙ୍କ ସହ ଭିଡ଼ିଓ କଲରେ କଥା ହେବା ବେଳେ କଣ କରୁଛନ୍ତି ।

ଆଜିର ଲୋକ ମାନଙ୍କର ପ୍ରକୃତି ଖରାପ ଅଟେ ହାତ ମୁଠାରେ କିଛି ସୁଯୋଗ ପାଇଗଲେ ସେମାନେ ସେହି ସୁଯୋଗ ର ଖୁବ ଫାଇଦା ଉଠେଇ ଥାଆନ୍ତି ।ଆଉ ଏବେକାର ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ ଏକ ସୁବର୍ଣ୍ଣ ସୁଯୋଗ ଯୋଗାଇ ଦେଇଛି ।ଆଉ ତାଙ୍କ ଠାରୁ କେହି ଏହାର ଭଲ ଫାଇଦା ଆଉ କେହି ନେଉ ନଥିବେ,ଦେଖୁ ନାହାଁନ୍ତି ଆଜିର ଏହି ଭିଡିଟି ଯେଉଁଥିରେ ଭିଡ଼ିଓ କଲ ମାଧ୍ୟମରେ କଣ କଣ କରୁଛନ୍ତି ଯୁବକ ଯୁବତୀ ମାନେ ।ଯାହା ଦେଖିଲା ପରେ ଆପଣଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ ଲାଜରେ ତଳକୁ ହେଇ ଯିବ ।

ତେବେ ଏହି ଭିଡ଼ିଓରେ ବହୁତ ଜଣ ଯୁବତୀ ମାନଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି ଯେଉଁ ମାନେ ଭିଡ଼ିଓ କଲରେ ନିଜ ନିଜ ପ୍ରେମିକ ମାନଙ୍କ ସହିତ କଥା ହେଉଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ସେହି ସମୟରେ ଯାହା କରୁଛନ୍ତି ତାହା କହିବାକୁ ବି ଖରାପ ଲାଗୁଚି ।ତେବେ ଜଣେ ଯୁବତୀ ଶାଡୀ ପିନ୍ଧି ଭଡ଼ିଓ କଲରେ କଥା ହେଉଛନ୍ତି ଆଉ ସେହି ସମୟରେ ନିଜ ଶାଡୀ ଧୀରେ ଧୀରେ ଖୋଲି ଦେଉଛନ୍ତି ଆଉ ସେହିପରି ନିଜ ପ୍ରେମିକ ସହିତ କଥା ହେଉଛନ୍ତି ।ଅନ୍ୟ ଏକ ଭିଡ଼ିଓରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି ଜଣେ ମହିଳା ଭିଡ଼ିଓ କଲରେ କଥା ହେଉଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଫୋନ ଆଗରେ ଏମିତି କଥା ହେଉଛନ୍ତି ଯାହା ଦେଖିଲେ ଲାଜ ଲାଗିବ ।


ଆଉ ପରେ ଚାରି ପାଖକୁ ଅନଉଛନ୍ତି ଆଉ ନିଜ ଡ୍ରେସକୁ ତଳ ଆଡୁ ଟେକିବାକୁ ଲାଗୁଛନ୍ତି ।ତେବେ ଏହିପରି ଦୃଶ୍ୟ ଗୁଡିକ ଯେ କେହି ଦେଖିଲେ ବି ତାଙ୍କୁ ଖରାପ ଲାଗିବ କିନ୍ତୁ ଏହି ଯୁବତୀ ମାନେ ଏମିତି କେମିତି ଯେ କରୁଛନ୍ତି କାହା ଆଗରେ ତା ବିଷୟରେ ଭାବି ହେଉ ନାହିଁ ।ତେବେ ଆମେ କହିବା କଥା କୋଉ ଜିନିଷର ଏତେ ବି ଖରାପ ବ୍ୟବହାର କରିବା ଉଚିତ ନୁହେଁ ଆଉ ନାରୀ ହୁଅନ୍ତୁ ବା ପୁରୁଷ ନିଜର ସଂଯମତା କୁ କେବେ ଭୁଲିବା ଠିକ ନୁହେଁ ।

ଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ମତାମତ ବକ୍ସରେ ଆମକୁ ମତାମତ ଦେଇପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିବୁ ଧନ୍ୟବାଦ ।